Skontaktuj się z nami:

  • Skontaktuj się z nami:
  • 608 352 073

  • 6:30 - 14:30
  • 579 470 709

  • 6:30 - 14:30

Ilość mebli
dodanych do wyceny:

0

O FIRMIE

Wyceń
upatrzony zestaw
mebli biurowych

 

Biuro to miejsce, w którym spędzasz znaczną część dnia, dlatego wierzymy, że to, przy jakim biurku siedzisz, ma znaczenie. Często przeszkodą w swobodnej pracy w biurze są źle dobrane meble, które nie spełniają podstawowych wymagań ergonomicznych. Nasze meble zaprojektowane są tak, byś mógł poczuć się wygodnie w swoim miejscu pracy. Dobrze urządzone biuro sprawi, że nawet po 8 godzinach pracy nie będziesz czuł fizycznego zmęczenia spowodowanego siedzeniem przy źle zaprojektowanym i niedostosowanym do użytkownika meblu.

Jesteśmy polskim producentem mebli biurowych. Nasza firma – Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa “Odnowa” istnieje od 1966 roku, co czyni ją jednym z najstarszych producentów w Polsce. Nasze meble powstają w zakładzie zlokalizowanym w miejscowości Pszczyna, na południu Polski. Czy o produkcji mebli biurowych wiemy wszystko? Przekonaj się, sprawdzając jakość naszych mebli w praktyce.

Jesteśmy doświadczonym producentem o ugruntowanej pozycji. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy swoich stałych odbiorców na terenie całego kraju, w Niemczech oraz w Czechach.


Produkujemy zarówno popularne meble biurowe, jak i bardziej wyszukane meble gabinetowe, meble kancelaryjne, systemy lad recepcyjnych, systemy szaf i regałów, meble do hotelu lub pensjonatu, meble do aptek, meble do salonów sprzedaży.
Pasjonują nas nowoczesne standardy technologiczne i nowoczesny design, dlatego systematycznie poszerzamy i udoskonalamy nasz asortyment.

Tworzymy meble pracownicze oraz gabinetowe. Posiadamy stany magazynowe zestawów meblowych ze stałej oferty w typowej dla każdego zestawu kolorystyce.

Wykonujemy także meble w oparciu o indywidualne projekty i zapotrzebowanie klienta. Potrzebujesz biurka na wymiar? Wykonamy zlecenie według Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ponieważ meble biurowe to wizytówka firmy zależy nam na estetyce i designie. Komfort i funkcjonalność mebli S.P.U.H. “Odnowa” idą w parze z ponadczasową elegancją i stylem. Estetyczne połączenie płyty meblowej i metalu ze szkłem oraz oryginalne wzornictwo to charakterystyczne elementy designu naszych mebli biurowych i hotelowych.

Jesteśmy elastycznie funkcjonującym przedsiębiorstwem. Realizujemy się zarówno w dużych inwestycjach jak i małych zleceniach. Meblujemy duże korporacje, obiekty hotelowe, biurowe, jak i małe jedno/dwuosobowe biura.


Bez względu na to, czym się zajmujesz, w ofercie S.P.U.H. “Odnowa” znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. U nas zamówić możesz pełne wyposażenie biura, czyli kompletne zestawy mebli biurowych lub pojedyncze egzemplarze – biurko, szafkę, regał, nadstawkę i inne meble.

Jako producent mebli biurowych znaczną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości materiałów, dlatego zaopatrujemy się wyłącznie u najlepszych producentów płyt meblowych i akcesoriów. Współpracujemy z takimi producentami jak: Kronopol, Pfleiderer, Kronospan, Eurolock, Demos, Rehau, Hranipex, Sas, Gamet, Falco.

Z uwagi na różnorodność klientów zaopatrujących się w naszej firmie, produkujemy zróżnicowane, pod kątem designu i konstrukcji, modele mebli. Poszczególne projekty różnią się zatem nie tylko projektem, ale i techniką wykonania (grubość płyty, zastosowanie uchwytów, stelaży, regulatorów poziomu).

Nasza firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej z tytułu zatrudniania osób niepełnosprawnych.

 
  • SIEDZIBA FIRMY
  • ul. Zdrojowa 65
    43-200 Pszczyna